O nas

W naszym salonie zatrudniamy specjalistów, szkolonych w najlepszych szkołach fryzjerskich. Daje to nie tylko najwyższą jakość usług, ale zapewnia także rozwój pracownika i możliwość poznawania najnowszych światowych trendów. Możemy odważnie powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie fryzjerstwa – potwierdzają to liczne dyplomy, certyfikaty i nagrody zdobywane podczas wieloletniej praktyki.
Jesteśmy absolwentami szkoły Berendowicz & Kublin, uczniami fryzjera słynnego w Polsce i we Francji – Jacka Tatomira oraz Laetitii Guenaou – ekspertki szkoleniowej znanej w wielu krajach.

Nasze usługi

W naszym salonie oferujemy Państwu pełen zakres usług fryzjerskich: fachową poradę, regenerację, czesanie, strzyżenie, farbowanie, baleyage, trwałą oraz fryzury ślubne. Na bieżąco uzupełniamy naszą ofertę strzyżeń i koloryzacji w zależności od najnowszych trendów mody.
Oferujemy również pełen wachlarz usług kosmetycznych:
mezoterapię bezigłową, peeling kawitacyjny, sonoferezę, mikrodermabrazję diamentową, żelazko antycellulitowe, masaże, aromaterapię, kompleksową pielęgnację podstawową i specjalistyczną twarzy, ciała, dłoni i stóp oraz profesjonalny makijaż zgodny z najnowszymi trendami.